Vysokorychlostní internet
s rychlostí 20 a 30 Mbit/s
od 275 Kč měsíčně

Nabízíme pro domácnosti a firmy komplexní řešení v oblasti telekomunikací a datových služeb

Internet

Poptávku po širokopásmových službách, společnost Telmedia řeší nabídkou velmi rychlého přístupu k internetu pro domácnosti a firmy. Rychlosti, které Vám jsme schopni nabídnout, jsou od 10 Mbit/s do 1000 Mbit/s.

Své internetové služby Telmedia doplňuje službami vyšší přidané hodnoty, jako jsou služby web-hosting, zajišťování konektivity virtuálních soukromých sítí (virtual private networks, VPN), jejich připojením k podnikovým sítím typu intranet, umožňováním práce na dálku pro zaměstnance pracující z domova a dalšími službami elektronického obchodu pro novou ekonomiku na bázi internetu.

Hlasové služby

Zprostředkujeme Vám výběr toho nejvhodnějšího telefonního operátora pro Vaši firmu, ušetříme Vám finance a zvýšíme Váš zisk.

Dodáme internetové spojení šité na míru Vaší firmě. Pomůžeme Vám při zavedení dalších internetových služeb do Vaší firmy, získávání zákazníků z internetu a zvyšování zisků společnosti.

Dodáme Vám za výhodnou cenu mobilní telefony, příslušenství a zajistíme Vám servis mobilních telefonů. Vaši zaměstnanci budou stále k zastižení, čímž uzavřou více obchodů a firma zvýší své zisky.

Vyberte si nejvhodnějšího telefonního operátora.